Červený klobouk z králičí srsti se stužkou

Code: 71025CERVENA
Not rated
Brand: Castellon
€95,60
Skladem (1 pcs)

Klobouk pro dámy z králičí srsti zdobený stuhou. Ideální pro volnočasové aktivity. Prodáváme ve velikosti 57 cm.

 

Detailed information

Product detailed description

Stylový červený klobouk pro náročné ženy a dámy! Zdoben červenou tenčí stužkou, zevnitř vybaven potním bavlněným páskem. Červená barva a její další odstíny právem dostávají přívlastek "vášnivá"! Zkuste zvolit tento nápadný doplněk a budete za bohyni. Klobouk sedne k červenému či černému kabátu. Perfektně se slaďte a ohromte okolí výjimečným kloboukem. Klobouk je vyroben z králičí srsti.

Dvakrát měřte a pak objednávku řešte!

Nejste si jisti svojí velikostí a nevíte, jak přesně ji změřit? Abyste ji nemuseli „střílet od boku“, poradíme vám, jak na to!

Svoji velikost zjistíte nejlépe pomocí krejčovského metru. Obmotejte ho kolem hlavy v místě, kde budete vaši novou bekovku nosit (přibližně 0,5 cm nad ušima) a jednoduše změřte. Nemáte krejčovský metr? Nezoufejte, vystačíte si i s provázkem a běžným metrem, nebo se starší pokrývkou hlavy, podle které můžete velikost určit.

Česká kvalita

Už od roku 1999 si zakládáme na precizním zpracování a kvalitních materiálech, ze kterých vyrábíme pokrývky hlavy v naší dílně v Nasavrkách. Chcete originální bekovku či jinou pokrývku hlavy přímo na míru? Ozvěte se nám!

Additional parameters

Category: Felt hats for women
Velikost: 57 cm
Vhodné pro...: Dámy, ženy, slečny
Barva: Červená
Značka: Castellon Hats & Caps
Určení: Dámské
/