Kulich Homeless modrý

Code: 71000M
Not rated
Brand: Castellon
€21,08
Skladem (20 pcs)

Zimní čepice pro ženy i muže, velikost univerzální. Moderní střih a příjemný materiál, který ochrání před zimou každou hlavu! 

Naše čepice padnou na každou hlavu! Nevěříte? Vyzkoušejte a pokud vám nebude sedět, poštovné je na nás!

  • Česká výroba
  • Z kvalitních materiálů
  • Vhodná pro každodenní nošení

Detailed information

Product detailed description

Moderní kousek z příjemného a teplého materiálu, který se hodí pro všechny dospělé – jak pro ženy (ale i holky, slečny, třeba i babičky!), tak pro muže, kluky, chlapce, stařečky :-) Dolaďte teplou zimní bundu stylovým kulíškem a zahřejte hlavu naší zimní čepicí. Garantujeme, že materiál nekouše, je odolný a snadno udržovatelný. Se stylovým vzhledem našeho kulíšku uděláte parádu, ať už jdete třeba jen pro poštu do schránky, nebo naopak na dlouhou zimní procházku do parku. Nenechá vás ve štychu v žádné fujavici

Materiál: 100% akryl

VelikostiČepici jsme vyrobili tak, že jednu velikost natáhne na hlavu každý! Obvod čepice kolem uší je pružný a netlačí, kulíška tedy narazíte na hlavu od velikosti cca 54 a výš.

Barvy: Tuto čepici nabízíme v 5 barevných provedeních. Každou barevnou variantu máme v omezeném množství – pouze 20 kusů! Všechny barvy můžete vidět v kategorii.

Česká kvalita

Už od roku 1999 si zakládáme na precizním zpracování a kvalitních materiálech, ze kterých vyrábíme pokrývky hlavy v naší dílně v Nasavrkách. Chcete originální bekovku či jinou pokrývku hlavy přímo na míru? Ozvěte se nám!

Additional parameters

Category: Winter caps
Vhodné pro...: Dámy, ženy, slečny, Pány, muže, chlapy
Značka: Castellon Hats & Caps
Určení: Univerzální
Druh čepice: Kulichy
Sezóna: 2019 / 2020
Materiál: 100% akryl
Barva: Modrá
/