Modrý klobouk z králičí srsti se stuhou

Code: 71025MODRY
Not rated
Brand: Castellon
€95,60
Skladem (1 pcs)

Klobouk pro dámy z králičí srsti zdobený stuhou a ozdobou CASTELLON. Ideální pro volnočasové aktivity. Prodáváme ve velikosti 57 cm.

Naše čepice padnou na každou hlavu! Nevěříte? Vyzkoušejte a pokud vám nebude sedět, poštovné je na nás!

  • Česká výroba
  • Z kvalitních materiálů
  • Vhodná pro každodenní nošení

 

Detailed information

Product detailed description

Unisex klobouk, který padne na hlavu dámám, slečnám, ženám i dívkám! Zdoben modrou stuhou, zevnitř vybaven potním bavlněným páskem.

Tmavě modrý klobouk padne skvěle k tmavšímu ladění vašeho outfitu. Perfektně se slaďte a ohromte okolí výjimečným doplňkem v podobě našeho klobouku. Klobouk je vyroben z králičí srsti.

Dvakrát měřte a pak objednávku řešte!

Nejste si jisti svojí velikostí a nevíte, jak přesně ji změřit? Abyste ji nemuseli „střílet od boku“, poradíme vám, jak na to!

Svoji velikost zjistíte nejlépe pomocí krejčovského metru. Obmotejte ho kolem hlavy v místě, kde budete vaši novou bekovku nosit (přibližně 0,5 cm nad ušima) a jednoduše změřte. Nemáte krejčovský metr? Nezoufejte, vystačíte si i s provázkem a běžným metrem, nebo se starší pokrývkou hlavy, podle které můžete velikost určit.

Česká kvalita

Už od roku 1999 si zakládáme na precizním zpracování a kvalitních materiálech, ze kterých vyrábíme pokrývky hlavy v naší dílně v Nasavrkách. Chcete originální bekovku či jinou pokrývku hlavy přímo na míru? Ozvěte se nám!

Additional parameters

Category: Felt hats for women
Velikost: 57 cm
Vhodné pro...: Dámy, ženy, slečny, Pány, muže, chlapy
Barva: Modrá
Značka: Castellon Hats & Caps
Určení: Unisex
/